Narożniki z ruchomymi zagłówkami do salonu

Meble wypoczynkowe w salonie grają z pewnością pierwsze skrzypce. Są one najważniejsze. To właśnie dobór odpowiedniego narożnika wpłynie na końcowy zarys pomieszczenia i jego funkcjonalność. Wybór dużego narożnika z pewnością będzie dobrą decyzją. Dlaczego? Narożniki z ruchomymi zagłówkami to kanapy, które pomieszczą całą rodzinę i nie tylko. W naszej ofercie znajdziesz propozycje, które są warte uwagi. Narożnik z ruchomym zagłówkiem na 240 cm szerokości? Ta opcja z pewnością da Ci to czego potrzebujesz najbardziej, czyli wygodnego miejsca do odpoczynku po ciężkim dniu pracy.

Czy narożnik z ruchomym nagłówkiem jest regulowany?

W przypadku naszych pozycji zakupowych możesz liczyć na pełną regulację zagłówków jak i rozkładanej formy narożnika, dzięki czemu posiada on dodatkową funkcję spania. Ta opcja może okazać się naprawdę przydatna na czas wizyty gości, których chcielibyśmy przenocować. Wyprofilowane i ergonomiczne oparcie idealnie komponuje się z regulowanymi zagłówkami, o których ustawieniu decydujesz sam.

Regulowany zagłówek do narożnika – zalety

Nowoczesne narożniki coraz częściej posiadają funkcję regulowanych zagłówków. Jest to opcja szczególnie wygodna dla osób, które cenią sobie wypoczynek. Regulowane zagłówki w narożnikach charakteryzują się wyjątkowo elegancką prezencją. Dodatkowym atutem jest elastyczne dopasowanie się do sylwetki. Jego niesymetryczność, dynamiczność sprawia, że narożnik z ruchomym nagłówkiem jest meblem ciekawym i nieoczywistym. Narożniki tego typu możecie zakupić już w sklepie MM Sofa.


Zobacz także: meble modułowe, sofy z funkcją spania, meble hotelowe, kanapa bez boków z funkcją spania, narożniki z funkcją spania, małe wersalki bez boków do spania, nowoczesne fotele, pufy do salonu.