Meble Parma – sofa/narożnik w różnych konfiguracjach

Potrzebujesz do swojego pokoju mebel na wymiar? Rozwiązaniem może być nasza kolekcja modułowa Parma, dzięki której stworzysz duży narożnik U, mały narożnik, sofę bądź komplet 3+2+1. Parma sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, dzięki różnym modułom idealnie dopasujesz mebel do pomieszczenia. Solidna drewniana konstrukcja i wysokiej jakości pianka softowa sprawia, że jest to mebel na lata. Ze względu na wysokie nogi (10cm) sprzątanie pod nią nie jest problemem wjedzie tu nawet robot sprzątający.

Dzięki ruchomym oparciom Parma będzie idealna zarówno dla osób wysokich jak i niskich. Jednym ruchem możemy zmniejszyć głębokość siedziska z 70 do 52. Parma została również wyposażona w ruchome zagłówki, tak żeby można było dopasować pozycje dla siebie podczas siedzenia. Dodatkowym atutem są możliwe do wybrania moduły z dużym pojemnikiem na pościel, otwieraną pufą czy funkcją spania. Dopełnieniem całości są ozdobne wciągi i przeszycia na boku, siedzeniach i oparciach.

Istotne jest, aby konfiguracja względem ustawienia mebli była możliwa i prosta. Tak jest w przypadku narożnika Parma. Wypoczynek do salonu dzieli się na części, które mogą być zestawiane na różne sposoby. Tym samym jesteśmy w stanie uzyskać jak najlepszy układ mebla w pomieszczeniu. Meble Parma to przede wszystkim wysokiej jakości narożniki, które możesz konfigurować po swojemu. Co więcej, posiadają one funkcje spania. Wygoda i komfort użytkowania narożnika na co dzień. Sofa Parma jest niezastąpiony w ramach spotkań z rodziną czy przyjaciółmi. Skonfiguruj mebel w taki sposób, który najbardziej będzie odpowiadał na Twoje potrzeby i skontaktuj się z nami w celu realizacji zamówienia. Zobacz jak możesz skonfigurować swoją Parmę.

Promocyjne zestawienie tkanin:

Narożnik PARMA Tkanina Solar 96

Do wyboru nogi:

Z tej samej kolekcjiParma